benim kıymetli izleyenlerim

28 Aralık 2014 Pazar

DOĞUM TARİHİNE GÖRE KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ                                                               1 Ocak – 10 Ocak : Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmayan, sevdiklerine düşkün, sabırlı ve çalışkan, kimsenin bir şeyinde gözü olmayan, kibar ve nazik, başarısızlığa tahammülü olmayan, sevgiye önem veren, asla pes etmeyen kişilerdir.

4 yorum:

 1. enteresan bir şekilde aynı birebir beni anlatıyor aslında çokta inanmam eylence amaçlı olurum şaşırdım :)
  2 Kasım – 11 Kasım: Oldukça duyarlı, Romantik ve tutkulu. İdeallerinden ödün vermeyen Hayal gücü yüksek fakat hayal ettiklerini hayatında uygulayabilen sezgileri yüksek. Aşkla büyümekten, gelişmekten hoşlanan. Aşkı için her türlü mücadeleye giren Başkalarının sorunlarına çare bulabilen, empatisi yüksek, yönlendirme gücü yoğun. Başkalarıyla yarışabilen, yüksek noktalara er veya geç gelebilecek güçlü bir karekter Derinlikten hoşlanan, iş olsun diye dost olmayan, dostuna gerçekten yardım edebilen.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. EVET BEN DE TANIDIKLARIMIN DOĞUM GÜNLERİNE BAKTIM BAYA BAYA UYDU
   ONUN İÇİN PAYLAŞTIM)))

   Sil
 2. Gerçekten sanki beni anlatıyor ben çok inanmam böyle şeylere ama baya iyiymiş bu :) Benim doğum günüm 14 aralık :) Bu arada blogunu çok sevdim izleyicisi oldum benim blogumada beklerim :)
  http://mylittlemascara.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil

bendencesitlemeler